Wie is wie?

Directie

Algemeen directeur Willy Lemmens

telefoon: 016 23 56 77

adm@sml.be
 

Pedagogisch directeur Herwig Hendrikx

telefoon 016 23 56 77

herwig.hendrikx@sml.ksleuven.be
 

Pedagogisch directeur Geert Pues

telefoon 016 23 56 77

geert.pues@sml.ksleuven.be

Pedagogisch directeur Nadine Roman

telefoon 016 22 62 77

nadine.roman@sml.ksleuven.be

           
fax:  016 23 35 62


 

CLB   

 

Centrum voor leerlingenbegeleiding (CLB)

Karel Van Lotharingenstraat 5, 3000 Leuven, 016 28 24 00


Campus Charles Deberiotstraat 

Danielle De Raeve (eerste graad)

0490 64 51 17

danielle.deraeve@vclbleuven.be

Loes Kestens (tweede/derde graad)

0490 64 51 84

loes.kestens@vclbleuven.be

 

Campus Sint-Jacobsplein

Niki Paeps

0490 64 51 13

niki.paeps@vclbleuven.be

 

Naast de anker maken ook een arts en paramedisch werker deel uit van het CLB-team. Zij staan in voor de medische onderzoeken (1ste en 3de jaar), vaccinaties en vragen over gezondheid. Hilde Lagae is de CLB-arts voor onze school en Ann Buntinx is de paramedisch werker.

 

                 
                   Het InformatieVeiligheids- en PrivacyBeleid wordt momenteel aangepast
                   aan de Algemene Verordening Gegevensbescherming

Leerlingenbegeleiding


Luce Stas, tweede en derde graad, luce.stas@sml.ksleuven.be
 

Els Heethem, tweede graad, els.heethem@sml.ksleuven.be
 

Lieve Pauwels, eerste graad, lieve.pauwels@sml.ksleuven.be
 

Herwig Hendrikx, pedagogisch directeur

Geert Pues, pedagogisch directeur

Nadine Roman, pedagogisch directeur

Schoolbestuur

 

Schoolbestuur SMD-L vzw


Charles Deberiotstraat 14
3000 Leuven

Voorzitter: Dirk Stiers

Charles Deberiotstraat 14       3000 Leuven        016 23 56 77          adm@sml.be

Sint-Jacobsplein 15                  3000 Leuven        016 22 62 77          adm@sml.be

  • w-facebook